La meva factura no és correcta, què puc fer?

És totalment comprensible alarmar-se si la factura no és correcta. Et volem ajudar! 


A continuació, t’indiquem què has de fer si:

Hi ha un error en les hores o les despeses/els reemborsaments que el tasker ha presentat i has rebut la factura fa menys de 24 hores:

En aquest cas, el tasker encara pot modificar la factura que t’ha enviat. Et recomanem que et posis en contacte amb el tasker a través de la conversa del xat de la tasca, li comentis els teus dubtes i proveu de resoldre el problema entre vosaltres. El tasker encara és a temps d’enviar-te una factura modificada.

Si no trobeu la manera de solucionar el problema entre vosaltres, contacta amb el nostre equip de Servei al Client per tal que et puguem ajudar.


Hi ha un error en les hores o les despeses/els reemborsaments que el tasker ha enviat i la factura s’ha enviat fa més de 24 hores:

En aquest cas, el nostre equip de Servei al Client ha d’intervenir per tal d’ajudar-te, ja que la factura es tanca passades 24 hores. Posa’t en contacte amb nosaltres aquí i proporciona’ns el nom de la tasca, el nom del tasker i informació sobre el que no és correcte de la factura.

Aquest article ha estat útil?

Usuaris a qui els ha semblat útil: 70 de 472

Té més preguntes? Enviar una sol·lictud